İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
ANTALYA
Antalya Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Duyurular

“KBRN Gerçeği; Korkmadan Korunmak” ana temalı “Uluslararası KBRN Kongresi”ne Türkiye evsahipliği yapıyor 16 Ağustos 2017
“KBRN Gerçeği; Korkmadan Korunmak” ana temalı “Uluslararası KBRN Kongresi”ne Türkiye evsahipliği yapıyor AFAD öncülüğünde, yurtiçi ve yurtdışından ilgili kamu ve özel sektör temsilcilerinin bir araya getirilmesini ve KBRN alanında bilgi paylaşımı için bir platform oluşturulmasını amaçlayan "I. Uluslararası KBRN Kongresi 2017", 5-7 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek.
[Devamı]
Gönüllü Ol, Sorumluluk Al, Harekete Geç 06 Mart 2017
Afet Gönüllüsü ön kayıt formu için aşağıdaki resmi tıklayınız.
[Devamı]
3713 Sayılı Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında Müdürlüğümüze atanan personelden istenen belgeler 09 Şubat 2017
İstenilen Belgeler İş Talep Formu Aile Durum Belgesi guvenlik sorusturmasi ve veya arsiv arastirmasi formu mal bildirim formu
[Devamı]
Arama Kurtarma Hizmet Grubu Formları Hakkında 03 Şubat 2017
DÜZELTME 25.01.2017 tarih ve 13317 sayılı “TAMP-Antalya YDHGOP 2017 Yılı Güncelleme İşlemleri” konulu yazımızın ekindeki dosyaya bazı ağlardan erişimin kısıtlandığı anlaşılmıştır. Dosya kısayolu ve yeri bazı bağlantılardan erişilebilir olduğundan resmi yazı kısayolu değiştirilmemiştir.
[Devamı]
Staj Başvuru Değerlendirme Sonuçları 22 Haziran 2016
AFAD Staj Yönergesi gereği, staj başvurusunda bulunan; Sn. Gökçenur MARTİN'in staj başvurusu kabul edilmiştir.
[Devamı]
AFAD Staj Duyurusu 09 Haziran 2016
AFAD STAJ YÖNERGESİ DUYURUSU STAJ DÖNEMİ Staj mesleki ve teknik eğitim liselerinin örgencileri için öğretim yılı içerisinde, Eylül-Haziran ayları arasında; ön lisans ve lisans öğrencileri için ise Haziran-Eylül ayları arasında yaptırılır.
[Devamı]
ANTAMP Hizmet Gruplarında Görevli Personel Tablosu 22 Mart 2016
Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) kapsamında yazılımı yapılan Afet Yönetimi ve Karar Destek Sistemi (AYDES) kayıtlarının yapılabilmesi ve kayıtların güncellenebilmesi amacıyla, Antalya İl Afet Müdahale Planı (ANTAMP) hizmet gruplarında görevli personellerin bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır.
[Devamı]