İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Antalya Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

İl Müdürü

 

CAM00119

 

Fevzi TİMUR

Antalya İl Afet ve Acil Durum Müdürü

1971 yılında Hakkari'de doğdu.

İlk,orta ve lise öğrenimini Hakkari'de tamamladıktan sonra Akdeniz Üniversitesi Isparta Mühendislik Fakültesi Jeoloji Bölümünden 1992 yılında mezun oldu.

Mülga Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı ve Mülga Bayındırlık ve İskan Bakanlıklarında çeşitli görevlerde çalıştıktan sonra 2008 yılında Mülga Bayındırlık ve İskan Bakanlığı bünyesinde açılan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı sonucu Antalya Bayındırlık ve İskan Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı ve 1 yıla yakın İmar-Afet şubesinde çalıştı.

30.09.2009 tarihinde İl Sivil Savunma Müdürlüğüne vekaleten görevlendirilerek kurumun kapatılması,devredilmesi ve Antalya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünün kurulması çalışmalarını tamamladı.

31.12.2009 tarihinde Antalya Valiliğince İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne atandı.

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüklerinin Başbakanlığa (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı) bağlanması ile ilgili yeniden yapılanma sürecinde Başbakanlıkça (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı) 27.02.2014 tarihinde vekaleten görevlendirilerek çalışmasına devam etti.

Başbakanlığın (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı) 03.02.2015 tarih ve 2789 sayılı Olurları ile Antalya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne asaleten atanmış olup, halen bu göreve devam etmektedir.

Evli ve 3 (üç) çocuk babasıdır.